پروژکتور

ویژگی ویدئو پروژکتور EH-TW5200

ویدئو پروژکتور EH-TW5200 یکی از محصولات شرکت اپسون است که در سپتامبر ۲۰۱۳ و در نمایشگاه IFA 2013 معرفی شد. این دستگاه توانسته است شفافیت بالای تصاویر Full HD و کیفیت سه بعدی خوبی را در ازای هزینه‌ای مناسب به کاربران هدیه دهد. شاید اگر یک بار با این پروژکتور به بازی یا تماشای فیلم بپردازید، دیگر هیچ مانیتور و تلویزیونی نتواند شما را راضی کند!

با توجه به محدودیت‌هایی که در زمینه مانیتور و تلویزیون وجود دارد، در حال حاضر ویدئو پروژکتور بهترین انتخاب برای کسانی است که اندازه‌های کنونی نمایشگرها آنها را قانع نمی‌کند. هیجانی که با بازی و تماشای فیلم از طریق پروژکتور به بیننده وارد می‌شود قابل قیاس با نمایشگرهای حال حاضر نیست. مخصوصاً اگر تصاویر پخش شده به صورت ۳D باشند که در این صورت هیجان برای شما دو چندان می‌شود!

به گفته اپسون این محصول ویژه استفاده‌های خانگی (به ویژه جهت Gaming) است. ما در این نوشتار، این دستگاه را به دقت مورد بررسی قرار داده‌ایم تا شما با دنیای ویدئو پروژکتورهای امروزی بیشتر آشنا شوید. برای آشنایی و بررسی کامل این پروژکتور صفحه به صفحه تا انتهای این نوشتار با شهر سخت‌افزار همراه باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *