پروژکتور

ویژگی ها و مشخصات فنی ویدئو پروژکتورهای بنکیو BENQ

ویژگی ها و مشخصات فنی ویدئو پروژکتورهای بنکیو BENQ 

شرکت بنکیو یکی از قدرتمندترین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی است که از بین تولیدات مختلف آن مانند مانیتور، موبایل، لپتاپ و… ویدئوپروژکتورهای آن بسیار شناخته شده هستند. استفاده از تکنولوژی dlp در دیتاپروژکتورهای بنکیو باعث شده که کنتراست تصویر و روشنایی بالایی داشته باشد و بتواند یک گزینه حرفه ای برای تماشای فیلم باشد. 

از ویژگی ها مهمی که ویدئوپروژکتور بنکیو را با برندهای دیگر متمایز کرده است میتوان به کنتراست بالا، طول عمر بالای لامپ، شدت روشنایی، پورت های ورودی و خروجی، طراحی زیبا و نمایش در فاصله کوتاه از پرده اشاره کرد. برخی ار آنها دارای تکنولوژی ۳ بعدی میباشند که میتوانند ویدئو و تصاویر علمی و یا برای سرگرمی و تفریح در منزل تماشا نمایید.

حفظ کیفیت تصویر در کلاس‌های درس به مدت طولانی کاری سخت و دشوار است ولی در چند سال گذشته شرکت BENQ توانسته است در این زمینه جایی در میان رقبا باز کرده و میدان رقابت را از آن خود نماید. فن‌آوری جدید Benq Dust Guard دارای آخرین سنسور چرخ رنگی و فیلترهای گرد و غبار است که سبب می‌شود با عملکرد بالا از ورود ۹۰% گرد و غبار و ذرات معلق در هوا جلوگیری می‌نماید. در واقع می‌توان گفت که یکی از دلایل اصلی خرابی دیتا پروجکشن گرد و غبار بوده که سبب می‌شود تا حدود زیادی از عمر مفید دستگاه کم شده و هزینه تعمیر و نگهداریشان بالا برود بر همین اساس ویدئو پروژکتور بنکیو با فن‌آوری Dust Guard به طور چشمگیری دوام، قابلیت اطمینان و طول عمر دستگاه ها را افزایش داده است. در حالی که در مقایسه با سایر دستگاه‌ها هزینه تعمیر و نگهداری اش نیز بسیار کمتر است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *