تکنولوژی

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-W41

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-W41

ویدئو پروژکتور EPSON EB-W41 یک دستگاه کاملا مناسب برای تمامی مصارف از جمله برگزاری کلاس و جلسات، تماشای فیلم و… است. این ویدئو پروژکتور همه فن حریف به راحتی می تواند برای سالیان سال برایتان بهترین عملکرد و پخش تصویر را به همراه داشته باشد.

W41 با پشتیبانی از پخش HD Ready و با بهرمندی از یک لامپ قدرتمند ۳۶۰۰ انسی لومنی در هر محیطی تصویر مورد انتظار شما را برایتان به نمایش در خواهد آورد. اپسون در کنار استفاده از 3LCD قدرتمند و با بیشترین کیفیت رنگ می تواند تصاویری چشم نواز را به دیدگان گرمتان هدیه دهد.

درخشندگی و وضوح

این ویدئو پروژکتور با توجه به رزولوشن WXGA، کنتراست ۱:۱۵۰۰۰، روشنایی ۳۶۰۰ انسی لومنی و همچنین بهرمندی از خروجی رنگ سفید و رنگی یکسان، کیفیتی خارق العاده برای تمامی مصارف را به همراه خواهد داشت. این کیفیت تصویر با پشتوانه لامپ قوی و شدت روشنایی ۳۶۰۰ انسی لومنی می تواند حتی تصاویر را در محیط های روشن برای کاربر با کیفیتی مناسب به نمایش در آورد.

نصب و راه اندازی

به لطف فناوری شگفت انگیز “گوشه هوشمند” اپسون، w41 نیز مانند بسیاری از ویدئو پروژکتور های اپسون قابلیت نصب در مکان های مختلف و با هر زاویه ای نسبت به پرده نمایش را داشته باشد. شما می توانید با نصب دستگاه W41 خود بر روی دیوار های مجاور پرده نمایش، تصویری صاف و مستطیلی شکل را تماشا کنید.

درگاه

EPSON EB-W41 برای استفاده در محیط های مختلف کاری و آموزشی طراحی شده است در نتیجه نیازمند آن است که از درگاه هایی که استفاده بیشتری دارند پشتیبانی نماید. درگاه هایی همچون HDMI، VGA، COMPOSITE و USB به منظور بهره وری هرچه بیشتر دستگاه در این ویدئو پروژکتور جایگذاری شده است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *