تکنولوژی

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-L400U

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-L400U

در نوشته قبل در مورد اطلاعات کلی سخت افزاری EB-L400U موارد جامعی را بیان نمودیم. در این مقاله نیز قصد داریم تا با تکمیل اطلاعات گذشته؛ به نوشتن این قسمت بپردازیم. با ما همراه باشید.

طراحی

ویدئو پروژکتور EB-L400U اگرچه به نظر بسیار طراحی ساده ای دارد اما مدرن و شیک است. امروزه و با عبور از دوره های مختلف، طراحان تمامی لوازم الکترونیکی و غیر الکترونیکی به این باور رسیده اند که اعمال طرح های ساده در کنار مدرنیته می تواند بسیار جذاب تر از طراحی های سخت و دشوار باشد. در نتیجه EB-L400U نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از آن پیروی کرده است. وجود این دیتا ویدئو پروژکتور در یک خانه می تواند به زیبایی های محیطی افزوده و یکی از المان های تزئینی منازل نیز به شمار آید.

لنز

لایه های تشکیل دهنده لنز EB-L400U بسیار گسترده و دقیق بوده و با فیلتر چندین لایه ای نور، تصویری بدون اعوجاج و با دقت بسیار زیاد را به پرده نمایش منتقل می نماید. زوم ۱۶۰ درصدی تصویر به شما این اجازه را می دهد که بعد از نصب دستگاه دیگر نیازی به تغییر مکان آن به جهت تغییر اندازه تصویر نداشته باشید. لنز قدرتمند این مدل می تواند تا ۵۰۰ اینچ(۱۰٫۷*۶٫۷متر مربع) تصویر (که از تصاویر بسیار بزرگ به شمار می رود) را برایتان به نمایش گذارد.

صفحه نمایش

امروزه کمتر ویدئو پروژکتوری وجود دارد که بتواند با گرفتن دو تصویر از دو منبع متفاوت، هر دو آن ها را در یک صفحه و در کنار هم به نمایش گذارد اما EB-L400U با داشتن عملکرد های فوق العاده لنز همچون فوکوس، موقعیت یابی و بزرگنمایی مناسب، این کار را ممکن کرده تا شما بتوانید به راحتی و همزمان از دو منبع برای نمایش تصاویر در کنار یکدیگر استفاده نمایید.

درگاه های اتصال

پورت های استفاده شده در این ویدئو پروژکتور بسیار گسترده بوده و امکان استفاده از هر منبعی را به کاربر خواهد داد. در کنار درگاه های دوگانه HDMI که می توان به راحتی بوسیله آن به دستگاه هایی همچون کنسول های بازی یا دستگاه های پخش مانند DVD player و امثالهم متصل شوید؛ درگاه هایی مانند VGA، LAN، Audio، RS232 و USB نیز وجود دارند. بوسیله تمامی این درگاه ها می توانید اتصالی سریع، ساده و امن با هر دستگاه دیگری را تجربه نمایید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *