تکنولوژی

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-G6050W

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-G6050W

G6050W یک ویدئو پروژکتور خاص با قابلیت های منحصر به فرد است. این ویدئو پروژکتور با تولید رزولوشن WXGAقادر به تامین نیاز یک مجموعه اداری، تجاری یا … است. با توجه به کنتراست ۱:۵۰۰۰ باید اعتراف نمود که این مدل از ویدئو پروژکتور برای استفاده به عنوان سینمای خانگی مناسب نمی باشد. به لطف منبع نوری بسیار قوی با تولید شدت روشنایی ۵۵۰۰ انسی لومن، G6050W برای نمایش در فضای آزاد نیز بسیار مناسب بوده و به راحتی می تواند پاسخگوی نیاز های تجاری باشد.

کیفیت تصویر

رزولوشن WXGA به تنهایی نمی تواند بالاترین کیفیت را به چشم کاربر منتقل کند در نتیجه نیازمند همراهی کنتراست و همچنین درخشندگی تصویر می باشد. البته این مسائل در شرایط مصارف خانگی مطرح می گردد که میزان مناسبی برای قضاوت این ویدئو پروژکتور نخواهد بود. کیفیت تصویر در مصارف تجاری مستقیما به رزولوشن، شدت روشنایی و درخشندگی ارتباط دارد که G6050W توانایی صددرصدی خود را در این مورد به اثبات رسانده است. شدت نور زیاد، رزولوشن کاملا مناسب و همچنین برابر بودن شدت نور سفید و رنگی به راحتی این ویدئو پروژکتور را از دستگاه های هم رده در مصارف تجاری متمایز می نماید.

قابلیت ها

این ویدئو پروژکتور با داشتن قابلیت های فراوان و پشتیبانی از فناوری RGB liquid crystal shutter، در کنار استفاده از 3LCD قادر به تشکیل پویاترین تصاویر است. طول عمر ۳۰۰۰ ساعت لامپ نیز برای این ویدئو پروژکتور کاملا مناسب بوده و نیاز های مصرف کنندگان را پاسخ خواهد داد. این ویدئو پروژکتور در کنار مصرف در فضای باز، بسیار مناسب برای سالن های آمفی تئاتر، اتاق های بزرگ جلسات، کلاس های بزرگ و… است.

درگاه اتصال

این ویدئو پروژکتور تقریبا از تمامی درگاه های مرسوم پشتیبانی کرده و به اصطلاح یک دستگاه فول پورت است. HDMI،VGA ،Composite ،Component ،Audio ،SVIDEO و RS232 درگاه های این دستگاه به شمار می آیند. وجود این مقدار از پورت های اتصالی بدین معناست که دستگاه مذکور قادر به پشتیبانی از اکثر لوازم صوتی، تصویری و تعاملی می باشد.

در کنار این درگاه ها، یک بلنگو با توان ۱۰ وات برای این ویدئو پروژکتور تعبیه شده است که با توجه به موارد استفاده این دستگاه به نظر قابلیت مناسبی را برای تولید صدا نخواهد داشت. البته باید توجه داشت که معمولا در کنار استفاده از دستگاه های تجاری همچون G6050W، از یک اسپیکر بزرگتر نیز باید استفاده نمود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *