تکنولوژی

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-455Wi

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-455Wi
اپسون EB-455Wi یک ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو و تعاملی بوده که با تولید روشنایی ۲۵۰۰ انسی لومن برای استفاده در مدارس، دانشگاه ها و همچنین کسب و کار های نیازمند به ابزار های تعاملی، مقرون بصرفه است.
کاربران با استفاده از این ویدئو پروژکتور می توانند بدون نیاز به هیچ ابزار دیگری همچون وایت بورد یا تخته هوشمند، هر سطحی را تبدیل به یک فضای تعاملی نمایند. این ویدئو پروژکتور به همراه قلم نوری و یک پایه سقفی استاندارد برای بهبود کارایی و در یک مجموعه کامل عرضه شده است.
 
یک ابزار تعاملی
این ویدئو پروژکتور می تواند دیوار یک کلاس درس و یا یک میز کار را به یک فضای دو بعدی قابل تعامل و مشارکت تبدیل نماید. این دستگاه کاربران را قادر خواهد ساخت تا به راحتی بتوانند نظرات خود را با دیگر دوستان یا همکارانشان به اشتراک بگذارند.
اپسون EB-455Wi تصویر با اندازه حداکثر ۹۷ اینچ را تولید می نماید که با توجه به ویژگی اولترا شورت ترو قادر است از فاصله ۱۶ سانتی متری، یک سطح ۷۰ اینچی را به یک فضای دو بعدی تعاملی بدل کند. این ویژگی بارز در EB-455Wi باعث می شود تا بدون ایجاد کمترین سایه، کاربران به فعالیت تعاملی خود بپردازند.
 
کاربری و کیفیت
به لطف قابلیت plug-and-play درگاه USB و همچنین استفاده از تکنولوژی لامپ سرد در این ویدئو پروژکتور، کاربر می تواند دستگاه را به سرعت روشن و تنظیم کرده و بعد از اتمام کار و در کمترین زمان ممکن آن را خاموش نماید.
همواره و در همه حال تکنولوژی ۳LCD شرکت اپسون می تواند تصاویر با کیفیت بالا را با استفاده از خروجی یکسان نور رنگی و سفید و همچنین نمایش رنگ سیاه در تیره ترین حالت، بهترین تصاویر را برایتان به ارمغان آورد. این ویژگی در کنار تکنولوژی اولترا شورت ترو قادر است تصاویر مناسب و با رزولوشن عالی را فارغ از نور محیط به نمایش در آورد.
 
 
مهمترین ویژگی ها
استفاده آسان به همراه ابزار تعاملی
تصویر نسبتا بزرگ تا ۹۷ اینچ(۲٫۱۵*۱٫۲ m²)
تصویر با کیفیت با استفاده از فناوری ۳LCD
قابلیت استفاده در دو حالت افقی(بر روی دیوار) و عمودی(بر روی میز)

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *