تکنولوژی

تنظیم مجدد ویدئو پروژکتور:

 
تنظیم مجدد ویدئو پروژکتور:
ویدئو پروژکتور نیز مانند دستگاه هایی که در بالا ذکر شد از دو قسمت نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده است و ممکن است به هر دلیل نیاز به بازیابی مجدد(Hard Resrt) پیدا کند. البته ویدئو پروژکتور از قسمت های مختلف امکان تنظیم مجدد را دارند و در برخی موارد نیاز به بازگشت به تنظیمات کارخانه نیست.
 
۱-     Reset Filter Time: برخی از ویدئو پروژکتورها تایمری برای فیلتر ورودی هوای خود دارند که بعد از تعویض فیلتر می توان آن را ریست کرد.
۲-     Reset Lamp Hours: تمامی پروژکتور ها دارای شمارشگر زمانی برای نشان دادن زمان استفاده از لامپ هستند. بعد از تعویض لامپ شما می توانید به راحتی ساعت کارکرد لامپ دستگاه را صفر کنید.
۳-     Reset Pictoure: هر پروژکتوری که در مکانی نصب می گردد نیازمند تنظیمات است. بعد از اعمال یک بار تنظیم تصویر، دیگر نیازی به تنظیم مجدد نیست اما ممکن است کاربر بخواهد پروژکتور را به جای دیگری منتقل نماید. در مکان جدید، تصویر دستگاه باید مجددا تنظیم گردد. برخی افراد برای تنظیم سریع تر اقدام به حذف تنظیمات قبلی می نمایند که با استفاده از گزینه Reset Pictoure در کمترین زمان اتفاق می افتد.
۴-     Reset All: ممکن است دستگاه به مشکل نرم افزاری برخورد کند و یا شما قصد فروش آن را داشته باشید پس بهتر است دستگاه را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا عیب آن به طور کامل مشخص گردد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *